Lars O Hälleberg AB, Raketlasse

info@raketlasse.se

060-123970 

 


Arne Hälleberg

 060-123970

kontor,butik

arne@raketlasse.se

 

 


Johan Hälleberg
070-0903970(direkt)

060-123970

kontor,butik

robotgräsklippare 

johan@raketlasse.se

 

 


Nils Hälleberg
070-0913970(direkt)

060-123970 

verkstad

nils@raketlasse.se

 

 

 

Kristina Hälleberg            Helena Hälleberg               Tobias Lindahl                      

           order                          order, butik                           verkstad

kristina@raketlasse.se       helena@raketlasse.se           tobias@raketlasse.se

 



Raket-Lasse, Lars O. Hälleberg AB

Östermalmsgatan 48
854 60 Sundsvall

Telefon: 060-12 39 70
Mobiltelefon: 070-090 39 70, 070-091 39 70
Fax: 060 - 12 39 70


Karta (klicka för att förstora)

karta

Skicka epost till oss

Fyll i kontaktuppgifter och skicka ett mail till oss. Det är viktigt att ni fyller i en korrekt email, eller anger telefonnummer/fax så att vi kan återkomma till er.
Namn Din epost
Meddelande
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Ny kod
Ange koden som syns i bilden ovan.
(Detta för att undvika automatiserad spam)
Ange kod